Засновуючись на даних, алгоритми машинного навчання здатні покращити безліч аспектів повсякденного життя. Наведемо приклади.

  1. Установа DCMR Milieudienst Rijnmond в Нідерландах бореться з забрудненням, відходами та іншими екологічними загрозами в регіоні навколо Роттердаму. Поєднуючи програмне забезпечення IBM Analytics, партнерство з нідерландською фірмою Security Data Expert та набір віддалених датчиків, команда може використовувати навчання комп'ютера, щоб ідентифікувати та оцінювати небезпеку навколишнього середовища в режимі реального часу.
  2. Бельгійська установа VDAB займається скороченням тривалості безробіття для молодих працівників, а також пошуком шляхів спрямування обмежених ресурсів туди, де вони справді необхідні. Модель машинного навчання розроблена компанією IBM Global Business Services містить останні дані для прогнозування тривалості безробіття для кожного шукача роботи, таким чином агентство може зробити більше, щоб перервати закономірності безробіття.
  3. В Колумбії у 2016 році було надано екстрену продовольчу допомогу мільйонам громадян засновуючись на інформації фірми Informese, яка використовувала IBM SPSS Modeler для надання інтелектуальної аналітики та мікро націлювання, для оптимізації розподілу допомоги найбіднішим і найвіддаленішим районам Колумбії.

0 Підтримано0 Поправок