З цією метою розробити середньострокові інструменти та моделі рефінансування прозорих і стійких банків для збільшення їхніх портфелів кредитів підприємствам реального сектору, зокрема високотехнологічним, а також малому і середньому бізнесу (досвід Банку Англії – операції FLS 4 , Funding for Lending Scheme).

Розробити чіткі індикатори ефективності та механізми контролю реалізації цих операцій. Згідно з досвідом центральних банків, головним принципом FLS – рефінансування повинна бути залежність його розмірів і процентної ставки від обсягу та якості банківського портфеля кредитів для підприємств реального сектору.

Розроблення Програми стимулювання банківського кредитування реального сектору економіки, зокрема високотехнологічних підприємств, експорто-орієнтованих виробництв з високою доданою вартістю, малого і середнього бізнесу.

Розробка проекту закону «Про банківське кредитування економіки», який зокрема передбачатиме ефективне вирішення питань реструктуризації проблемної заборгованості за кредитами, наданими в іноземній валюті.


0 Підтримано0 Поправок