Учасник спільної розробки

Буряк Гліб

Буряк Гліб

0 Рівень підтримки пропозицій користувача2 Пропозиції

Всі пропозиції учасника

10. Нова енергетична політика та демонополізація енергетичного ринку

Сфера теплопостачання

**1) Трансформувати інфраструктуру теплопостачання, перейти від технологій парового опалення до електричного. Розбудова сучасної технологічної інфраструктури як інструмент залучення інвестицій у капітальне будівництво.

0 Вподобань

10. Нова енергетична політика та демонополізація енергетичного ринку

2)**Застосування стимулюючого тарифоутворення** як основного інструменту залучення інвестицій для оновлення електричних мереж та впровадження інноваційних технологій.

Стимулююче регулювання впроваджено:

  • у сфері передачіелектричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами (постанова НКРЕКП від 27.07.2017 № 973);
  • у сфері розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП № 972 від 27 липня 2017).
 ```У механізм стимулювання в сфері розподілу електроенергії (RAB-регулювання) закладається дохідність для розподільних компаній (обленерго) на нову (інвестиції в нові активи) та стару (наявні активи компаній) базу на однаковому рівні - 12,5% річних. Даний принцип має бути  переглянутим, оскільки ``` рекомендованою ``` ``` ставкою ``` ``` є ``` ``` вартість ``` ``` капіталу ``` ``` у ``` ``` країні, ``` ``` менші ``` ``` тарифи ``` ``` роблять ``` ``` галузь ``` ``` неконкурентною ``` ``` для ``` ``` отримання ``` ``` інвестицій. ``` ``` Стара ``` ``` база ``` ``` також ``` має бути ``` переоцінена, ``` ``` виходячи ``` ``` із ``` ``` структури ``` ``` попередніх ``` ``` тарифівта сплаченої долі амортизації. 
0 Вподобань