Учасник спільної розробки

Зарицький Юрій Володимирович

Зарицький Юрій Володимирович

0 Рівень підтримки пропозицій користувача1 Пропозиція

Всі пропозиції учасника

12. Транспортна стратегія України

Практична реалізація транспортної стратегії передбачає прийняття цілого пакету законодавчих актів , зокрема у частині унормування прозорої процедури доступу економічних суб'єктів до логістично-транспортної інфраструктури та запровадження економічних санкцій за штучне обмеження такого права і зловживання монопольним становищем на ринку.

 ```Для розвитку авіаційного хабу та збільшення вантажних карго-перевезень, **необхідно створити спеціальну вільну митну зону** , яка має стати організаційним ядром появи мультимодальних та інтермодальних логістичних комплексів. **Розвиток авіаційного хабу необхідно супроводжувати програмами з підтримки літакобудування та реалізацією лізингових програм** за участі держави (у частині компенсації процентної ставки в межах певного ліміту).

**Більшість державних інвестицій має концентруватись не у сфері закупівель та матеріальних витрат, а у сфері гармонізації транспортної інфраструктури з європейськими вимогами** , тобто скеровуватись на підвищення її інтероперабельності.
0 Вподобань