Учасник спільної розробки

Хоменець Ігор Степанович

0 Рівень підтримки пропозицій користувача1 Пропозиція

Всі пропозиції учасника

2. Нова якість державного управління: модернізація структури і функцій органів виконавчої влади. Стратегія управління державною власністю

Професiйна школа менеджерів ( також в перспективі філії в 2-3 обласних центрах України)

Мета створення: навчання кваліфікації управління персоналом, управління фінансами, управління власностями  в секторі державних структур, підприємницькому секторі, також навчання в сфері освіти  середньо-спеціального та середньо-техничного значення.
-Навчання навичкам управління персоналом, з застосуванням законодавчих маневрів: органів управління районних адміністрацій, обласних адміністрацій, губернаторських штабів, органів верховної ради, працівників кабінету міністрів, а також помічників адміністрації президента. Таким компетенціям як "якісне планування" від законодавчих цілей до впровадження в графіки робіт молодшого персоналу. "Ретельне делегування повноважень" впровадження лідерської дисципліни, навчання ораторскому мистецтву. Правильна координація завдань з елементами впровадження контролю на проміжних етапах. Обов'язкове навчання фінішного контролю на рівні чіпляючого механізму з судовою та виконавчою владою. Не менш важливе і концептуальне навчання ефективної регламентації, яка буде  здійснюватись за замовчуванням і як живий організм проходити якісну рестукторизацію, з підвищенням ефективності. 

-Навчання самозайнятих осіб (ФОП- 1,2,3 група єдиного податку), з частковою компенсацією держави. З цілью  розширення підприємницької діяльності, отримання кваліфікації (менеджера управлінця), навчання технологіям оперативного менеджменту (планування, делегування, координація, контроль, регламеетування) а також впровадження основ стратегічного менеджменту (побудова бізнес плану, навички поповнення кадрового резерву, технології самостійного залучення інвестицій та інше). Потім допомогу в залученні інвестицій (шляхом конкурсного відбору найталановитіших учнів), з впровадженням юридичних маневрів, фінансової, податкової дисциплін. Буде дуже необхідним створити механізм об'єднання мікро бізнесу в кластери з підвищенням маркетингової ефективності та підвищенням ефективності продажів.

-Навчання управлінскої кваліфікації засновників, керівників вищої та середньої ланки (ТОВ, ВАТ, ЗАТ та інші форми власності), без підтримки держави. Навчання з метою підтягування або утримання стійких позицій на внутрішньому ринку, а також впровадження стратегічних навичок виходу на європейський ринок товарів та  послуг. Навчання та впровадження технологій "великих продажів", впровадження технологій "ключових показників ефективності", навчання правильного залучення іноземних та внутрішніх  інвестицій, впровадження технологій "правильного фінансового розподілу" (для закріплення компаній в образі інвестиційної привабливості),iновпцiйне впровадження технолоiй пiдбору персоналу, також навчання та формування занодавчих нововведень( з метою взаємодії з владою, по окремо створеному каналу) в сфері імпорту, експорту, ринку цінних паперів, податкового кодексу та багато іншого необхідного для ефективного розвитку підприємнецтва ```
0 Вподобань